skip to Main Content
feb
5
zo
ds Gerard Nederveen
feb 5 @ 09:00 – 10:00
ds Gerard Nederveen
feb 5 @ 11:00 – 12:00
ds Luc Compagnie – Hengelo
feb 5 @ 14:30 – 15:30
feb
12
zo
ds Gerard Nederveen
feb 12 @ 09:00 – 10:00
ds Gertjan Klapwijk
feb 12 @ 11:00 – 12:00
ds Gerard Nederveen
feb 12 @ 14:30 – 15:30
Lieuwe de Jong
feb 12 @ 19:00 – 20:00
feb
19
zo
ds Gertjan Klapwijk
feb 19 @ 09:00 – 10:00
ds Gerard Nederveen
feb 19 @ 11:00 – 12:00
ds Sjaak Biewenga – Emmeloord
feb 19 @ 14:30 – 15:30
feb
26
zo
Jan van Raalte – Zalk
feb 26 @ 09:00 – 10:00
ds Gerard Nederveen
feb 26 @ 11:00 – 12:00
ds Maarten van Loon – Wezep
feb 26 @ 14:30 – 15:30
Gertjan Klapwijk
feb 26 @ 19:00 – 20:00
mrt
5
zo
ds Johannes van Beveren – IJsselmuiden
mrt 5 @ 09:00 – 10:00
ds Henk Messelink – Wezep
mrt 5 @ 11:00 – 12:00
ds Kor Beiboer
mrt 5 @ 14:30 – 15:30
mrt
8
wo
ds Gertjan Klapwijk – Biddag kinderdienst
mrt 8 @ 18:30 – 19:30
ds Nog niet bekend – Biddag volwassendienst
mrt 8 @ 20:00 – 21:00
mrt
12
zo
Martijn Dekker – Assen
mrt 12 @ 09:00 – 10:00
ds Geert van Dijk – Sliedrecht
mrt 12 @ 11:00 – 12:00
ds Geert van Dijk – Sliedrecht
mrt 12 @ 14:30 – 15:30
Gertjan Klapwijk
mrt 12 @ 19:00 – 20:00
mrt
19
zo
ds Chiel Vleesenbeek – Zwolle
mrt 19 @ 09:00 – 10:00
ds Kor Beiboer
mrt 19 @ 11:00 – 12:00
ds Roel Meijer – Meppel
mrt 19 @ 14:30 – 15:30
mrt
26
zo
ds Gerard Nederveen
mrt 26 @ 09:00 – 10:00
ds Gertjan Klapwijk
mrt 26 @ 11:00 – 12:00
ds Hans Slotman – Kampen
mrt 26 @ 14:30 – 15:30
Bernard Bos
mrt 26 @ 19:00 – 20:00
apr
2
zo
ds Kor Beiboer
apr 2 @ 10:00 – 11:00
Jeroen Bakker – Kampen
apr 2 @ 10:00 – 11:00
ds Gerard Nederveen
apr 2 @ 14:30 – 15:30
apr
7
vr
ds Gerard Nederveen – Goed Vrijdag kinderdienst
apr 7 @ 18:30 – 19:30
ds Gerard Nederveen – Goede Vrijdag volwassendienst
apr 7 @ 20:00 – 21:00
apr
9
zo
ds Gertjan Klapwijk
apr 9 @ 10:00 – 11:00
ds Kor Beiboer
apr 9 @ 10:00 – 11:00
ds Roelof Vellinga – Wapenveld
apr 9 @ 14:30 – 15:30
Jeroen Sytsma – Zwolle
apr 9 @ 19:00 – 20:00
apr
16
zo
ds Gerard Nederveen
apr 16 @ 10:00 – 11:00
ds Reinier Kramer – Bergentheim
apr 16 @ 10:00 – 11:00
ds Rolf van Ommen – Rouveen
apr 16 @ 14:30 – 15:30
apr
23
zo
ds Jaap Ophoff – Zwolle
apr 23 @ 10:00 – 11:00
Sing for The King
apr 23 @ 10:00 – 11:00
ds Kor Beiboer
apr 23 @ 14:30 – 15:30
Gertjan Klapwijk
apr 23 @ 19:00 – 20:00
apr
30
zo
ds Gerard Nederveen
apr 30 @ 10:00 – 11:00
Nog niet bekend
apr 30 @ 10:00 – 11:00
ds Jeroen Sytsma – Zwolle
apr 30 @ 14:30 – 15:30
mei
7
zo
ds Kor Beiboer
mei 7 @ 10:00 – 11:00
Jan van Raalte – Zalk
mei 7 @ 10:00 – 11:00
ds Roel Venderbos – Kampen
mei 7 @ 14:30 – 15:30
Nog niet bekend
mei 7 @ 19:00 – 20:00
mei
14
zo
ds Gerard Nederveen
mei 14 @ 10:00 – 11:00
ds Kor Beiboer
mei 14 @ 10:00 – 11:00
ds Luc Compagnie – Hengelo
mei 14 @ 14:30 – 15:30
mei
18
do
ds Gertjan Klapwijk
mei 18 @ 10:00 – 11:00
mei
21
zo
ds Gerard Nederveen
mei 21 @ 10:00 – 11:00
ds Willem Smouter – Apeldoorn
mei 21 @ 10:00 – 11:00
ds Gertjan Klapwijk
mei 21 @ 14:30 – 15:30
Bram Hofland
mei 21 @ 19:00 – 20:00
mei
28
zo
ds Gerard Nederveen
mei 28 @ 10:00 – 11:00
ds Kor Beiboer
mei 28 @ 10:00 – 11:00
ds Maarten van Loon – Wezep
mei 28 @ 14:30 – 15:30
jun
4
zo
ds Gerard Nederveen
jun 4 @ 10:00 – 11:00
ds Kor Beiboer en ds Gertjan Klapwijk
jun 4 @ 10:00 – 11:00
ds Gerard Nederveen
jun 4 @ 14:30 – 15:30
Lieuwe de Jong
jun 4 @ 19:00 – 20:00
jun
11
zo
ds Gerard Nederveen
jun 11 @ 10:00 – 11:00
ds Kor Beiboer
jun 11 @ 10:00 – 11:00
ds Gertjan Klapwijk
jun 11 @ 14:30 – 15:30
jun
18
zo
ds Gertjan Klapwijk
jun 18 @ 10:00 – 11:00
ds Hans van der Jagt
jun 18 @ 10:00 – 11:00
ds Roelof Vellinga – Wapenveld
jun 18 @ 14:30 – 15:30
jun
25
zo
ds Kor Beiboer
jun 25 @ 10:00 – 11:00
Martijn Dekker – Assen
jun 25 @ 10:00 – 11:00
ds Johannes v Beveren – Ijsselmuiden
jun 25 @ 14:30 – 15:30
Back To Top
Zoeken