skip to Main Content
mei
26
do
ds K. Beiboer
mei 26 @ 10:00 – 11:00

Hemelvaartsdag

mei
29
zo
ds G.J. Klapwijk – Zwolle
mei 29 @ 10:00 – 11:00

Geloofsbelijdenis West

ds W. Smouter – Apeldoorn
mei 29 @ 10:00 – 11:00
ds G. Nederveen
mei 29 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Kor Beiboer
mei 29 @ 19:00 – 20:00

– Vrije thema’s

jun
5
zo
ds G. Nederveen
jun 5 @ 10:00 – 11:00

Pinksteren

ds J.W. van der Jagt
jun 5 @ 10:00 – 11:00

Pinksteren

ds G. Nederveen
jun 5 @ 15:30 – 16:30

Pinksteren

jun
12
zo
ds G. Nederveen
jun 12 @ 10:00 – 11:00

Avondmaal

ds K. Beiboer
jun 12 @ 10:00 – 11:00

Avondmaal

ds L.R.J. Kramer – Bergentheim
jun 12 @ 15:30 – 16:30

Avondmaal

Vier de Dienst – Lieuwe de Jong – Leven met God
jun 12 @ 19:00 – 20:00

Avondmaal

jun
19
zo
ds G. Nederveen
jun 19 @ 10:00 – 11:00
ds K. Beiboer
jun 19 @ 10:00 – 11:00
ds J. Ophoff – Zwolle
jun 19 @ 15:30 – 16:30
SingIn
jun 19 @ 19:30 – 20:30
jun
26
zo
ds G. Nederveen
jun 26 @ 10:00 – 11:00
ds H.J. Messelink – Wezep
jun 26 @ 10:00 – 11:00
ds J. van Beveren – IJsselmuiden
jun 26 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Timon Oldegbers – Geloven in de praktijk
jun 26 @ 19:30 – 20:30
jul
3
zo
ds G. Nederveen
jul 3 @ 10:00 – 11:00
ds K. Beiboer
jul 3 @ 10:00 – 11:00
ds R. Heij – Heemse
jul 3 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Maarten van Loon – Vrije thema’s
jul 3 @ 19:00 – 20:00
jul
10
zo
ds C.W. Lodewijk – Wezep
jul 10 @ 10:00 – 11:00
ds G. Nederveen
jul 10 @ 10:00 – 11:00
ds G.J. Slotman – Kampen
jul 10 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Kor Beiboer – Reis door de Bijbel
jul 10 @ 19:00 – 20:00
jul
17
zo
ds K. Beiboer
jul 17 @ 10:00 – 11:00
ds R. Venderbos – Kampen
jul 17 @ 19:00 – 20:00
jul
24
zo
ds M. Biewenga – Hasselt
jul 24 @ 10:00 – 11:00
br. A. Liebeek
jul 24 @ 19:00 – 20:00
jul
31
zo
ds A. Siebenga – Zwolle
jul 31 @ 10:00 – 11:00
br. W. Lubbers
jul 31 @ 19:00 – 20:00
aug
7
zo
br. J. van Raalte – Zalk
aug 7 @ 10:00 – 11:00
ds J.E Kramer – Nieuwleusen
aug 7 @ 19:00 – 20:00
aug
14
zo
ds M. Biewenga – Hasselt
aug 14 @ 10:00 – 11:00
ds G. Nederveen
aug 14 @ 19:00 – 20:00
aug
21
zo
ds J.A.G. Bosman – Hattem
aug 21 @ 10:00 – 11:00
ds M. van Loon – Wezep
aug 21 @ 19:00 – 20:00
aug
28
zo
A. Siebenga – Zwolle
aug 28 @ 10:00 – 11:00
ds L.R.J. Kramer – Bergentheim
aug 28 @ 10:00 – 11:00
ds J. van Beveren – IJsselmuiden
aug 28 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Gertjan Klapwijk – Leven met God
aug 28 @ 19:00 – 20:00
sep
4
zo
ds G. Nederveen
sep 4 @ 10:00 – 11:00
ds K. Beiboer
sep 4 @ 10:00 – 11:00
ds K. Tammenga – Meppel
sep 4 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Henk Messelink – Geloven in de praktijk
sep 4 @ 19:00 – 20:00
sep
11
zo
ds J. Ophoff – Zwolle
sep 11 @ 10:00 – 11:00
ds K. Beiboer
sep 11 @ 10:00 – 11:00
ds G. Nederveen
sep 11 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Wim Lengkeek – Vrije thema’s
sep 11 @ 19:00 – 20:00
sep
18
zo
ds J. Burger- Niemijer – Enschede
sep 18 @ 10:00 – 11:00

Viering Heilig Avondmaal

ds K. Beiboer
sep 18 @ 10:00 – 11:00

Viering Heilig Avondmaal

ds R. Meijer – Meppel
sep 18 @ 15:30 – 16:30
SingIn
sep 18 @ 19:00 – 20:00
sep
25
zo
ds G. Nederveen
sep 25 @ 10:00 – 11:00
ds K. Beiboer
sep 25 @ 10:00 – 11:00
ds K. Beiboer
sep 25 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Gertjan Klapwijk – Reis door de Bijbel
sep 25 @ 19:00 – 20:00
okt
2
zo
ds C.W. Lodewijk – Wezep
okt 2 @ 10:00 – 11:00
ds G. Nederveen
okt 2 @ 10:00 – 11:00
ds J. Ophoff – Zwolle
okt 2 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Gerrit den Broeder
okt 2 @ 19:00 – 20:00
okt
9
zo
ds H.J. Messelink – Wezep
okt 9 @ 10:00 – 11:00
ds M.G. van Gurp – Zalk
okt 9 @ 10:00 – 11:00
ds G. Nederveen
okt 9 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Kor Beiboer
okt 9 @ 19:00 – 20:00
okt
16
zo
ds G. Nederveen
okt 16 @ 10:00 – 11:00
ds M.J. Bieuwenga – Hasselt
okt 16 @ 10:00 – 11:00
ds E.J. Sytsma – Zwolle
okt 16 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Arie de Rover
okt 16 @ 19:00 – 20:00
okt
23
zo
drs. P.W. v.d. Kamp – Amersfoort
okt 23 @ 10:00 – 11:00
ds K. Beiboer
okt 23 @ 10:00 – 11:00
ds G. Nederveen
okt 23 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Bram Hofland
okt 23 @ 19:00 – 20:00
okt
30
zo
br. J. van Raalte – Zalk
okt 30 @ 10:00 – 11:00
ds W. Noordzij – Zwolle
okt 30 @ 10:00 – 11:00
ds W. Smouter – Apeldoorn
okt 30 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Chiel Vleesenbeek
okt 30 @ 19:00 – 20:00
nov
2
wo
ds K. Beiboer
nov 2 @ 15:30 – 16:30
ds K. Beiboer
nov 2 @ 19:00 – 20:00
nov
6
zo
ds J. Ophoff – Zwolle
nov 6 @ 10:00 – 11:00
ds K. Beiboer
nov 6 @ 10:00 – 11:00
ds R. Vellinga – Wapenveld
nov 6 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Gerard Nederveen
nov 6 @ 19:00 – 20:00
nov
13
zo
ds G. Nederveen
nov 13 @ 10:00 – 11:00
ds G. van Dijk – Sliedrecht
nov 13 @ 10:00 – 11:00
ds K. Tammenga – Meppel
nov 13 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Bernard Bos
nov 13 @ 19:00 – 20:00
nov
20
zo
ds G. Nederveen
nov 20 @ 10:00 – 11:00
ds K. Beiboer
nov 20 @ 10:00 – 11:00

Herdenkingsdienst

ds K. Beiboer
nov 20 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Martijn Dekker
nov 20 @ 19:00 – 20:00
nov
27
zo
ds G. Nederveen
nov 27 @ 10:00 – 11:00
ds K. Beiboer
nov 27 @ 10:00 – 11:00
ds J. van Beveren – IJsselmuiden
nov 27 @ 15:30 – 16:30
Vier de Dienst – Jeroen Sytsma
nov 27 @ 19:00 – 20:00
dec
4
zo
ds G. Nederveen
dec 4 @ 10:00 – 11:00
ds L.J.R. Kramer – Bergentheim
dec 4 @ 15:30 – 16:30
Back To Top
Zoeken